Yasal Uyarı - Çerez Politikası

YASAL UYARI

Bu web sitesinin sahibi KOLAY DİL EĞİTİM VE BİLİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ., adres Esentepe Mah. Koreşehitleri Cad. No:5  D:1 Zincirlikuyu/Şişli/İstanbul adresidir. Aşağıdaki bilgilerle İstanbul Ticaret Odası 

Herhangi bir sorunuz veya öneriniz için lütfen bilgi@seviyetespit.net adresinden e-posta ile bizimle iletişime geçin.

Ayrıca size, yalnızca kuruluşumuzda yürütülen tüm veri işlemeyi  Kerem Arslan - kerem@seviyetespit.net

Bu web sitesi, yalnızca Türkiye'de geçerli olan yasalara tabidir ve bu web sitesini kullanan hem Türkiye vatandaşları hem de yabancılar buna tabidir.

KULLANICI tarafından web sitemize erişim ücretsizdir ve önceden okunmasına ve erişim anında yürürlükte olan KULLANIM ŞARTLARININ açık bir şekilde kabul edilmesine tabidir, lütfen dikkatlice okuyunuz. Kullanıcı, web sitemizi, içeriğini veya hizmetlerini kullanırken, genel kullanım koşullarını kabul eder ve açıkça bunlara tabidir. Kullanıcı bu kullanım şartlarını kabul etmiyorsa, bu web sitesini kullanmaktan kaçınmalıdır.

İstediğimiz zaman web sitemizin sunumunu ve yapılandırmasını değiştirebilir, hizmetleri genişletebilir veya azaltabilir, hatta ağdan kaldırabiliriz, ayrıca sağlanan hizmetler ve içeriği tek taraflı olarak ve bildirimde bulunmaksızın.

A. FİKRİ MÜLKİYET

Tüm içerikler, metinler, resimler ve kaynak kodu, KOLAY DİL EĞİTİM VE BİLİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. veya bunları kullanma haklarına sahip üçüncü şahıslara aittir ve Fikri ve Sınai Mülkiyet hakları ile korunmaktadır.

Kullanıcı, kar amacı gütmeyen yalnızca özel kullanım hakkına sahiptir ve bunları veya sahibine ait herhangi bir hakkı değiştirmek, çoğaltmak, kullanmak veya dağıtmak için seviyetespit.net ve / veya hak sahibinin açık iznine ihtiyaç duyar.

Sitemize link verilmesi herhangi bir hak vermez. Aynı şekilde, web sitemize bir bağlantı kurmanın basit gerçeği, KOLAY DİL EĞİTİM VE BİLİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.'in işbirlikçisi veya ortağı statüsünün verilmesi hakkını vermez.

Web sitemizin tamamını veya bir kısmını kopyalamak kesinlikle yasaktır.

B. ERİŞİM KOŞULLARI

Web sitemize erişim ücretsizdir ve herhangi bir abonelik veya kayıt gerektirmez. Ancak, bazı hizmetlerimizin kullanımı formların doldurulmasını gerektirebilir. Bu hizmetler, kayıt için kolay talimatlarla web sitesinde uygun şekilde tanımlanacaktır.

Kişisel verilerin gönderilmesi, KULLANICI tarafından gizlilik politikamızın kabulünü teşkil eder.

Kullanıcı Web Sitemize iyi niyetle, kamu düzeni kurallarına ve bu Genel Kullanım Koşullarına uygun olarak erişmelidir. Web Sitemize erişim kullanıcının kendisine aittir ve münhasıran sorumludur ve üçüncü şahıslara veya bize vereceği zararlardan kullanıcı sorumlu olacaktır.

Web sitemizin size sunduğu bağlantılar aracılığıyla erişimin elde edilebileceği diğer web sitelerinde yer alan bilgiler, içerikler ve hizmetlere ilişkin kontrolün imkansızlığını göz önünde bulundurarak, KOLAY DİL EĞİTİM VE BİLİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.'in herhangi bir zarardan muaf olduğunu bildiririz. bu web sitelerinin kullanıcı tarafından şirketimizle ilgisi olmayan kullanımından doğabilecek her türlü.

seviyetespit.net, kuruluşun web sitemizin kullanımıyla ilgili koşulları ihlal ettiğini anladığı herhangi bir kullanıcıyı önceden haber vermeksizin tek taraflı feshetme hakkını saklı tutar, kullanıcının bu tür bir eylemi takiben herhangi bir hak iddia etme hakkı yoktur.

seviyetespit.net, bu genel kullanım koşullarını ihlal eden KULLANICILAR aleyhinde ilgili yasal işlemleri yapma hakkını saklı tutar ve KULLANICI, bu tür eylemleri başlatmamasının resmi bir feragat teşkil etmediğini, ancak bu tür eylemlerin, ihlaller yasal olarak yasaklandı.

C. GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik ve güvenlik seviyetespit.net  için temel değerlerdir ve bu nedenle, Kullanıcının mahremiyetini her zaman garanti etmeyi ve gereksiz Kullanıcı bilgilerini toplamamayı taahhüt ediyoruz.

Aşağıda, topladığımız kişisel verilerle ilgili olarak Gizlilik Politikamız hakkında gerekli tüm bilgileri sağlamaktayız ve bunları açıklıyoruz:

 

 • Verilerinizin işlenmesinden kim sorumludur.

 

 • Talep ettiğimiz verileri hangi amaçlarla topluyoruz.

 

 • İşlemenin yasal dayanağı nedir?

 

 • Ne kadar tutuyoruz.

 

 • Verilerinizin hangi alıcılara iletildiği.

 

 • Haklarınız nelerdir.
 

 

 

1. DENETLEYİCİ

Giriş bölümündeki bilgilere bakın.

 

2. AMAÇLAR, YASAL DAYANAK VE DEPOLAMA

Aracılığıyla gönderilen verilerin işlenmesinden:

 

 • İletişim Formu
 

 

Amaç: Bizimle iletişime geçebileceğiniz ve bilgi taleplerinize cevap vermenin yanı sıra ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyetlerimiz hakkında elektronik yollarla (e-posta, SMS, WhatsApp) iletişim kurabileceğiniz bir yol sağlamak. kabul kutusunu işaretlerseniz.

Yasal dayanak: Kullanıcının, iletişim formumuz aracılığıyla bizden bilgi talep etmesi ve bilgi gönderimini kabul etmek için düğmeye basması üzerine rızası.

Depolama: İletişim formumuz aracılığıyla talep e-posta ile yanıtlandığında veya yanıtlandığında, verilerin yeni bir işlenmesi oluşturulmadığı sürece ve ticari iletişim gönderilmeyi kabul ettiğimizde, verileri alana kadar saklayacağız. yukarıda belirtilen iletişimlerin aboneliğinden çıkma talebi.

 

 • E-postaların gönderilmesi.
 

 

 

Amaç: Bilgi taleplerinize cevap vermek, diğer taleplere cevap vermek ve sorularınızı cevaplamak. Özgeçmişinizin alınması durumunda, mevcut ve gelecekteki seçim süreçlerimize katılmanız için kişisel ve eğitim bilgileriniz veri tabanlarımıza eklenebilir.

Yasal dayanak: Kullanıcının seçim süreçlerimize katılmak için bir e-posta adresi yoluyla bilgi talep etmesi veya bize bilgilerini ve özgeçmişini göndermesi üzerine rızası.

Depolama: E-posta yoluyla talebinize yanıt verilinceye kadar, yeni bir veri işleme oluşturulmadığı sürece. *** Bir CV almanız durumunda, verileriniz gelecekte katılmak için en fazla bir yıl saklanabilir seçim süreçleri.

 

KİŞİSEL VERİLERİNİZİ BİZE SAĞLAMA YÜKÜMLÜLÜĞÜ VE BUNU YAPMAMANIN SONUÇLARI

 

Kişisel verilerinizi sağlamak için en az 14 yaşında olmanız veya uygun olduğunda bir sözleşme yapmak için yeterli yasal kapasiteye sahip olmanız gerekir.

Genel olarak, 14 yaşın altındaki çocuklardan ebeveynlerin veya velilerin rızası olmadan kişisel veri sağlamak kesinlikle yasaktır.

Talep ettiğimiz kişisel veriler, taleplerinizi yönetmek, sizi bir kullanıcı olarak kaydetmek ve / veya sözleşme yapabileceğiniz hizmetleri sağlamak için gereklidir. Bu nedenle, bu bilgileri vermezseniz, size doğru bir şekilde katılamayız ve talep ettiğiniz hizmeti size sağlayamayız.

Her durumda, kişisel verilerinizi ve diğer bilgilerinizi veri tabanlarımıza ekleyip eklememeye karar verme hakkımızı saklı tutuyoruz.

 

3. VERİLERİNİZİN ALICILARI.

Verileriniz gizlidir ve yasal olarak zorunlu olmadıkça üçüncü şahıslara verilmeyecektir.

 

4. KİŞİSEL VERİLERİNİZLE İLGİLİ HAKLARINIZ.

Herhangi bir kişi, verilerinin işlenmesi için izin verdiğinde herhangi bir zamanda rızasını geri alabilir. Hiçbir koşulda onayın geri alınması abonelik sözleşmesinin veya daha önce oluşturulan ilişkilerin yürütülmesini kısıtlamaz.

Ayrıca, aşağıdaki hakları kullanabilirsiniz:

 

 • Kişisel verilerinize erişim veya yanlış olması durumunda düzeltilmesini istemek.
 • Örneğin, verilerin toplanma amaçları için artık gerekli olmadığında kaldırılmasını talep etmek için ..
 • Belirli durumlarda işlemenin kısıtlanmasını talep etmek.
 • Kişisel durumunuzla ilişkili nedenlerle kişisel verilerinizin işlenmesine itiraz etmek.
 • Yönetmelikte öngörülen hallerde verilerinizin aktarılmasını talep etmek.
 • İlgili mevzuatta tanınan diğer haklar.
 

 

 • Haklarınızı nerede ve nasıl kullanacağınız.
 

 

 

Yazılı olarak, posta veya e-posta adresinde (Bölüm A'da bulunacaktır) denetleyiciye hitaben, • “Kişisel Veriler” referansı ile, hangi kişisel verilerle ilgili olarak kullanılacak hakkı belirterek.

Verilerinizin işlenmesiyle ilgili olarak şirket ile anlaşmazlık durumunda mail yolu ile info@ozelkolaydilkursu.com  adresine başvuruda bulunabilirsiniz.

 

5. KİŞİSEL VERİLERİNİZİN GÜVENLİĞİ.

Kişisel verilerinizin güvenliğini sağlamak amacıyla, kişisel verilerinizin değiştirilme veya kaybolma riskine karşı güvenliğini garanti altına almak için teknik ve organizasyonel nitelikte gerekli tüm tedbirleri aldığımızı, veya yetkisiz erişim veya işlemden.

 

6. VERİLERİNİZİN GÜNCELLENMESİ.

Kişisel verilerinizi güncel tutabilmemiz için, bilgilerinizde herhangi bir değişiklik olduğunda bizi bilgilendirmeniz önemlidir. Herhangi bir değişiklikten haberdar edilmediğimiz takdirde, söz konusu bilgilerin doğruluğu konusunda sorumluluk kabul etmiyoruz.

Kişisel verilerinizi web sayfamızda bulunan bağlantılar aracılığıyla sağlayabileceğiniz üçüncü şahısların gizlilik politikalarının sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Bu Gizlilik Politikası, web sitemizde yapılan herhangi bir değişikliğin yanı sıra ortaya çıkabilecek kişisel verilerle ilgili mevzuat veya içtihat değişikliklerini yansıtacak şekilde değiştirilebilir. Bu nedenle, bu web sitesinde verilerinizi her verdiğinizde politikayı okumanızı istiyoruz.

 

D. SORUMLULUKLAR

 

Bu Web Sitesini kullanıcıya sunarak, sunumunda ve teknolojik medya kullanımında azami özen göstererek size bir dizi kaliteli içerik ve hizmet sunmak istiyoruz. Ancak, kullanıcının bilgisayar sistemine herhangi bir şekilde zarar verebilecek virüslerin veya diğer öğelerin varlığından sorumlu olmayacağız.

Hizmetin kullanılabilirliğinin sürekli ve kesintisiz olacağını garanti etmiyoruz.

KULLANICI'nın, web sitemizde bilgisayar sistemimizin çalışmasında aşırı bir aşırı yüklenmeye neden olan herhangi bir eylemi yapması ve web sitemizin normal işleyişini değiştiren veya sitemize zarar verebilecek virüsler veya robotlar veya yazılımlar yüklemesi yasaktır. bilgisayar sistemleri.

KULLANICI, web sitemizin kullanımından kaynaklanan tüm sorumluluğu üstlenir ve herhangi bir olumsuz ekonomik, teknik ve / veya yasal sonuç dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere web sitesinde ortaya çıkabilecek herhangi bir doğrudan veya dolaylı etkiden tek başına sorumlu olacaktır. web sitemizin yarattığı beklentileri karşılayamama ve kullanıcı, seviyetespit.net'i bu tür olaylardan doğrudan veya dolaylı olarak kaynaklanan herhangi bir iddiadan sorumlu tutmayacağını taahhüt eder.

seviyetespit.net, web sitesinde yayınlanan makaleler ve görsellerle ilgili fikri mülkiyet haklarıyla ilgili her türlü iddiadan muaftır ve bu web sitesinin içeriğinin doğruluğunu, doğruluğunu ve güncel geçerliliğini kendi veya üçüncü şahısların garanti etmez. , diğer web sitelerine bağlanabilir ve bunların kullanımından kaynaklanan herhangi bir sorumluluktan tamamen kurtulur.

seviyetespit.net, kullanım koşullarımızın, erişim ve gizlilik politikamızın veya diğer herhangi bir iddianın KULLANICI tarafından ihlal edilmesi nedeniyle üçüncü şahıslar tarafından açılan davalar ve talepler ile ilgili olarak, avukatlara ücret ödenmesi de dahil olmak üzere herhangi bir talepten kaynaklanan her türlü sorumluluktan muaftır. iktidardaki mevzuatın ihlali nedeniyle.

KULLANICI, yalnızca bu web sitesine göz atmanın ve hizmetlerini kullanmanın, bu kullanım koşullarını kabul etmek anlamına geldiğinin bilincindedir.

KULLANICI, web sitemizin kullanım koşulları ile ilgili tüm bilgileri anladığını ve buradaki herhangi bir hatanın hariç tutulması için yeterli olduğunu kabul eder ve bu nedenle bunları tam olarak açıkça kabul eder.

Web sitemizle ilgili tüm konular yalnızca İspanyol yasalarına tabidir. Taraflar arasında bu web sitesinin yorumlanması ve içeriğiyle ilgili herhangi bir tutarsızlık veya farklılık olması durumunda, tüm taraflar, diğer herhangi bir yerden açıkça feragat ederek Barselona Yargıçları ve Mahkemelerine başvururlar.

 

ÇEREZ POLİTİKASI

Neredeyse tüm profesyonel web sitelerinde yaygın bir uygulama olduğu gibi, bu site, deneyiminizi geliştirmek için bilgisayarınıza indirilen küçük dosyalar olan tanımlama bilgilerini kullanır. Bu sayfa, hangi bilgileri topladıklarını, bunları nasıl kullandığımızı ve bazen bu çerezleri neden saklamamız gerektiğini açıklamaktadır. Ayrıca, bu çerezlerin saklanmasını nasıl önleyebileceğinizi de paylaşacağız, ancak bu, sitelerin işlevselliğinin belirli unsurlarını düşürebilir veya 'bozabilir'.

Çerezler hakkında daha genel bilgi için HTTP Çerezleri hakkındaki Wikipedia makalesine bakın.

ÇEREZLERİ NASIL KULLANIRIZ

Çerezleri aşağıda ayrıntıları verilen çeşitli nedenlerle kullanıyoruz. Ne yazık ki çoğu durumda, bu siteye ekledikleri işlevselliği ve özellikleri tamamen devre dışı bırakmadan çerezleri devre dışı bırakmak için endüstri standardı seçenekler yoktur. Kullandığınız bir hizmeti sağlamak için kullanılıyorlarsa, ihtiyacınız olup olmadığından emin değilseniz, tüm çerezleri bırakmanız önerilir.

ÇEREZLERİN DEVRE DIŞI BIRAKILMASI

Tarayıcınızın ayarlarını değiştirerek tanımlama bilgilerinin ayarlanmasını önleyebilirsiniz (bunu nasıl yapacağınız için tarayıcınızın Yardımına bakın). Tanımlama bilgilerini devre dışı bırakmanın bu ve ziyaret ettiğiniz diğer birçok web sitesinin işlevselliğini etkileyeceğini unutmayın. Çerezleri devre dışı bırakmak, genellikle bu sitenin belirli işlevlerinin ve özelliklerinin de devre dışı bırakılmasına neden olur. Bu nedenle, çerezleri devre dışı bırakmamanız önerilir.

KURULDUĞUMUZ ÇEREZLER

Bizde bir hesap oluşturursanız, kayıt sürecinin yönetimi ve genel yönetim için çerezler kullanacağız. Bu çerezler genellikle çıkış yaptığınızda silinir, ancak bazı durumlarda daha sonra çıkış yaptığınızda site tercihlerinizi hatırlamak için kalabilirler.

Bu gerçeği hatırlayabilmemiz için oturum açtığınızda çerezler kullanıyoruz. Bu, yeni bir sayfayı her ziyaret ettiğinizde oturum açmak zorunda kalmanızı önler. Bu tanımlama bilgileri, yalnızca oturum açtığınızda yalnızca kısıtlanmış özelliklere ve alanlara erişebilmenizi sağlamak için çıkış yaptığınızda genellikle kaldırılır veya silinir.

Bu site haber bülteni veya e-posta abonelik hizmetleri sunar ve önceden kayıtlı olup olmadığınızı ve yalnızca abone olan / olmayan kullanıcılar için geçerli olabilecek belirli bildirimlerin gösterilip gösterilmeyeceğini hatırlamak için tanımlama bilgileri kullanılabilir.

Zaman zaman size ilginç bilgiler, yararlı araçlar sağlamak veya kullanıcı tabanımızı daha doğru anlamak için kullanıcı anketleri ve anketler sunuyoruz. Bu anketler, bir ankete kimlerin katılmış olduğunu hatırlamak veya sayfaları değiştirdikten sonra size doğru sonuçlar sağlamak için çerezler kullanabilir.

İletişim sayfalarında veya yorum formlarında bulunanlar gibi bir form aracılığıyla veri gönderdiğinizde, gelecekteki yazışmalar için kullanıcı ayrıntılarınızı hatırlamak üzere çerezler ayarlanabilir.

ÜÇÜNCÜ TARAF ÇEREZLERİ

Bazı özel durumlarda, güvenilir üçüncü şahıslar tarafından sağlanan çerezleri de kullanırız. Aşağıdaki bölüm, bu site aracılığıyla karşılaşabileceğiniz üçüncü taraf çerezlerini ayrıntılarıyla anlatmaktadır.

Bu site, siteyi nasıl kullandığınızı ve deneyiminizi iyileştirebileceğimiz yolları anlamamıza yardımcı olmak için web'deki en yaygın ve güvenilir analiz çözümlerinden biri olan Google Analytics'i kullanır. Bu çerezler, sitede ne kadar zaman geçirdiğiniz ve ziyaret ettiğiniz sayfalar gibi şeyleri izleyebilir, böylece ilgi çekici içerik üretmeye devam edebiliriz.

Google Analytics çerezleri hakkında daha fazla bilgi için resmi Google Analytics sayfasına bakın .

Reklam sunmak için kullandığımız Google AdSense hizmeti, web'de daha alakalı reklamlar sunmak ve belirli bir reklamın size gösterilme sayısını sınırlamak için bir DoubleClick çerezi kullanır.

Google AdSense hakkında daha fazla bilgi için resmi Google AdSense gizlilik SSS sayfasına bakın .

Bazı durumlarda, bir sosyal medya hesabını bağlayarak doğrudan veya dolaylı olarak bize kendinizle ilgili söylediklerinize dayalı olarak size özel içerik sağlayabiliriz. Bu tür tanımlama bilgileri, yalnızca ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz içeriği size sağlamamıza izin verir.

Ayrıca bu sitede sosyal ağınıza çeşitli şekillerde bağlanmanıza izin veren sosyal medya düğmelerini ve / veya eklentilerini kullanıyoruz. Bunların aşağıdaki sosyal medya sitelerinde çalışması için; Facebook, Twitter, Linkedin, Google Plus, YouTube, sitemizdeki profilinizi geliştirmek veya kendi gizlilik politikalarında belirtilen çeşitli amaçlarla tuttukları verilere katkıda bulunmak için kullanılabilecek çerezleri sitemiz aracılığıyla ayarlayacaktır.

DAHA FAZLA BİLGİ

Umarım bu, sizin için bazı şeyleri açıklığa kavuşturmuştur ve daha önce de belirtildiği gibi, ihtiyacınız olup olmadığından emin olmadığınız bir şey varsa, sitemizde kullandığınız özelliklerden biriyle etkileşime girmesi durumunda çerezleri etkin bırakmak genellikle daha güvenlidir. Bununla birlikte, hala daha fazla bilgi arıyorsanız, tercih ettiğimiz iletişim yöntemlerimizden biri aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eposta: bilgi@seviyetespit.net