Özel İspanyolca Dersi

2 yıl önce oluşturuldu

Özel İspanyolca dersleri özel olarak hazırlanmıştır: zamanı, yeri ve sıklığı siz seçersiniz ve dersleri dil ihtiyaçlarınıza ve amaçlarınıza göre uyarlarız. İspanyolca konuşulan bir ortamda gerçek hayatta ihtiyaç duyduğunuz becerilerle donatmak için gerekli tüm gramer, kelime bilgisi ve temel dil işlevlerini öğrenmenize yardımcı olacak çok güçlü bir yerli ve kalifiye öğretmen ekibimiz var .

Düşük İspanyolca seviyesine sahip öğrenciler için, iletişimi kolaylaştırmak için ana dilinizi de konuşan bir öğretmen sağlamaya çalışıyoruz.

Bireyler için sınıflar

Sosyal Mesafeye Uygun Bireysel sınıflar, bir kişi için özel olarak hazırlanır ve sertifikalı ve deneyimli bir anadili öğretmeni ile yapılır.

İspanyolca öğrenmede hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bireysel dersler kadar etkili hiçbir şey yoktur. Derslere başlamadan önce, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi tartışmak için Eğitim Direktörü ile bir röportaj yapacaksınız ve Direktör, profilinize uyan tam nitelikli ve deneyimli bir öğretmen seçecektir.

Online İspanyolca Kursu

Sizin istediğiniz saatte,  size özel canlı sınıfta sertifikalı ve deneyimli bir anadili öğretmeni ile yapılır.

İspanyolcanızı ilerletmeniz gerekiyor, ancak fazla boş zamanınız ve sınırlı bir bütçeniz mi var? Bizim İspanyolca Yoğun kurs tam size göre. Bu ucuz İspanyolca dersleri, en fazla 16 öğrenciden oluşan gruplarda, dünyanın her yerinden benzer bir dil seviyesine sahip insanlarla İspanyolca pratik yapma fırsatı verir Bu kurs, öğretmenlerimizle canlı video dersleri aracılığıyla çevrimiçi olarak mevcuttur.

Tüm kurslarımızda olduğu gibi, dersler dinamik ve pratiktir ve sizi gerçek hayattaki durumlarda ihtiyaç duyduğunuz becerilerle donatmak için gerekli tüm gramer, kelime bilgisi ve temel dil işlevlerini öğrenmenize yardımcı olacak yerli, kalifiye öğretmenler tarafından verilmektedir . İspanyolca konuşulan bir ortam.

 

Başlangıç ​​seviyeleri için (A1 ve A1B) bir ders kitabı ile çalışacaksınız. Daha yüksek seviyeler için, tüm materyaller öğretmen tarafından sağlanacağından kitap satın almaya gerek yoktur.

Gruplar için sınıflar

Grup için sosyal mesafeye uygun özel sınıfları, daha ekonomik bir fiyat karşılığında özel sınıfların esnekliğinden ve kişiselleştirilmesinden yararlanmanın harika bir yoludur. Öğrenciler, İspanyolca öğrenmek ve maliyeti paylaşmak için en fazla 6 kişilik gruplar oluşturabilirler.

En az 24 saat önceden iptal edilen bir ders kaybedilmez. Ders aynı ay içinde yapılabilir.

Fiyat: İçin lütfen arayınız. 05072459357

Fiyatlarımız oldukça rekabetçidir. Lütfen bizden bir teklif isteyin. Kayıt ücreti yoktur. Ödeme nakit olarak veya kredi kartı, otomatik ödeme veya banka havalesi ile yapılabilir.

Şartlar ve koşullar "

Kayıt

Bize e-posta yoluyla veya 05072459357 numaralı telefondan şimdi ulaşın. Kayıt olmak için okula gelebilir veya çevrimiçi formumuzu kullanabilirsiniz; ayrıntıları tamamlamak için iletişime geçeceğiz. 

★ ★ ★ ★ ★